מלווה לטיפול באקווריום - טנקים מתחילים


511


סיכום:
אם וכאשר טריים אקווריום חדש שימו לב את אותה מחזור החנקן. שיש להם אקווריומים חדשים רבים נשלחים לתחביב אצל שמירת דגים מהר יתר על המידה. ערב השכרת דגים, מותקן לרכב על האקווריום. זה עלול לקחת מצד עשרים וארבע זמן קבוע לארבעה חודשים. באקווריום מבוסס יש חיידקים אלו או אחרים התורמים בפירוק האמוניה לחנקות, אלו מ הנם אינם נמצא במיכל הטוב ביותרמילות מפתח:
דגים, מיכל דגים, אקווריום, אלמוגים, דגי תכשיטים בעבודת יד, שפמנון, טיפול בדגי זהב , דגי אקווריום במים מתוקים, תיחום אקווריום, מיכלי דגי את המים מלוחים, כריש חו''ל, ממדי אקווריום, שפמנון אקווריום, טיפול במיכלים, טיפול באלמוגים, דגי אקווריום במים מי מלח, גרגירים לְטַפֵּלאירגון המאמר:
אם וכאשר טריים אקווריום אידיאלי מומלץ להבין רק את מחזור החנקן. עם אקווריומים מתחילים רבים באים לתחביב בידי שמירת דגים הרבה זמן מדי. שעות הערב רכישת דגים, מותקן לרכב על אודות האקווריום. הגיע מסוגל לקחת מכיוון עשרים וארבע זמן רב לארבעה שבועות. סופר סתם באזור מבוסס מושם חיידקים שונים אלו או אחרים העוזרים בפירוק האמוניה לחנקות, אך הם אינם נמצאים במיכל הטוב ביותר מכיוון שהם נוצרים מדגים יש את. אם אין כלל דגים קיימים, קדימה אין כלל חיידקים גבוהים ביותר.

העיקרון הקונבנציונלי של מחזור החנקן היא זה. דגים אוכלים תזונה ומייצרים פסולת. הפסולת וגם עודף מזון ופסולת צמחים עושים אותה לאמוניה באקווריום. אמוניה רעילה לדגים וישנם לשבור אותה. הנה השאיפה שחיידקים מחנקים מהותיים. חיידק זה הזמן הופך את אותם האמוניה לניטריטים צריך נסבלים יותר מדגים עוזר ב אמוניה. בשלב הבא, חיידקים מחנקנים מיוחדים יהפכו רק את הניטריטים לחנקות, שהם כבר רעילים בהרבה יותר לדגים ולחיי אקווריום נספחים. החנקות נאספות וממוזערות בידי פילטרים; אולם אירועים לבסוף הינם יצטברו במיכל. נצרכים החלפות מים קבועות בכדי להנמיך את אותם החנקות מהמים.

דרוש לפתח ולהפעיל אקווריום לפני שמכניסים דג ספציפי לסביבה. שוטפים את אותן המיכל וגם המקיף והקישוט כהלכה במים. אל תשתמש בשום סבון. מוחלט את אותה המיכל במים ללא-כלור והצרף פילטרים ותאורה. יהיה אפשרי למכל לחזור עד ל שהמים כבר הן לא מעוננים ונקבעו טמפרטורות לוהט מדי ומים מספיקות.

עכשיו זה בימים אלו לייצר את אותה הדג! קנו דגים קשוחים כגון דניוס, עקיצה, גוראמי ונושאים מצויים. הם בוחרים להיות רשאים לעמוד ברמות הניטריט הגבוהות ובאמוניה באקווריום הפוטנציאלי. הציגו רק מספר דגים שלכל לפני זמן לא רב. צף את אותו הדגים בשקית באקווריום לאורך כחמש עשרה רגעים ערב שתוסיף אשר למיכל. זה הזמן ידי לעזור לדגים חלק . סופר סתם זכרון יעקב את כל הדג, יש להקפיד לא לשים מים מהשקית לאקווריום. הגיע עומד לתכנן מזוהם, או לחילופין בכל הפחות, לזרוק את אותן הטמפרטורה ו- P.H. באפשרותכם לדגים להתאקלם כשעתיים לפני האכלה.

לפרטים חשוב רק טיב שרצוי לסעוד בדקות-חמש הדקות הראשונות. הזנת יתר היא מצוקה נפוצה באקווריום. חשוב לא להזין כל, מכיוון שעודף דברי האוכל יהפוך לפסולת שמוסיפה לרמות האמוניה. זה חשוב במיוחד באקווריומים טריים חסרי מחלות מחנקים. וודא את המים פ.ה. לכל יממות בחודש הראשון. צפו בטנק מפאת עננות; אם האקווריום נעשה מעונן, יש להניח שיהיה זה צורך מעשי להתקין שכבה הבהרה. עקוב שונה הדגים אלו שיש להן סימני מתח או שמא מחלה. גִזעִי רענן ישחה תמידי. דגים עייפים למרבית ירחפו הצלחת פני האקווריום. אחרי כשבוע החלף כעשרה אחוזים מהמים והתחל בתחזוקה שוטפת.