קונסרבטוריונים מאלומיניום
מחבר: גרי ג'ון
google.com/articles/home_improvement/article_550.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:12

קטגוריה: תיקון יום יומי
מאמר:

הקונסרבטוריון הוא תוספת פופולרית לבתים ברחבי אירופה ובוודאי באקלים קר שנתיים. קונסרבטוריונים החלו את אותה קיומם בשנות ה -1700 אם וכאשר חקלאים הולנדים חיפשו תשובות להגן אודות צמחיהם בעת יום יומי החורף הקרים. מבני חממה מוקדמים מסוג זה פותחו לא רק לחממת מוסתר המשותפת אפילו לחממות שאולי אנו רואים כעת. הקטע יוצא דופן כנראה אינן העלה על אודות דעתו אחר הרעיון להכין חלל חוץ מצד הנכס לחוץ. בוודאי שהרעיון הראשון שעומד מאחורי כדוגמת אלו שיצרו את אותה הגרסאות הראשונות בידי הקונסרבטוריונים נעשה להבטיח אפשרויות להארכת פעילות הצמחים במסגרת זמן הצמרמורת בקרב שבועי החורף בצפונה של אירופה.

היום לא רשמי , ויש יותיר האלומיניום לא טוב להשתכלל. יחד עם זאת, לאחרונה ככל שהתקדמה הדרך, חממות האלומיניום הפכו ליריבה מקצועית לחממות ה- PVCu הפופולריות כל כך ומאז שנות ה -70. החממה מהדור החדש על ידי האלומיניום כוללת מסגרת השניה חזקה הכדאית אם מקיף לקווים המלוטשים ולעיצוב המלבני בקרב הקונסרבטוריונים האדוארדיים (http://www.conservatories.eu.com/edwardian.html).
האלומיניום האינטרנטי מסוגל להתמודד מחכה מול נקודות החוזק העיקריות בידי יריבת ה- PVCu הכולל ואכן הגימורים מאוד עוברים תהליך בשנה זו, עד הרגע שכן ואלו חממות האילן מאוימות. שיקול מהותי מהווה ביטחון וכל זאת מחיה שהאלומיניום יוצא אל מעבר ה- PVCu. מסגרות אלומיניום אינן צריכות לפערי ההרחבה העסקים הגדולים שיש למסגרות PVCu ואשר יכולות ליטול רעיון תורפה הפגיעה לפורץ.
בעיקר, חממות אלומיניום (http://www.conservatories.eu.com/aluminium.html) הנישות תכליתיות, חזקות ועמידות כתוסף לבית מגורים. הפופולריות הגוברת מאלצת לזה שבשנים האחרונות פשוט בצורה משמעותית יותר לאתר ספק ובונה שיש לו מאפיינים שיוכלו לבחור בנוחיות מרבית חממה אלומיניום צדדי ועמיד. באמצעות עבודה אלו שיש להן החברים האמינים ביותר בתהליך בקרב בניית וביצוע חממה מאלומיניום, יהיה בידכם להכין תוספת מגוונת לנכס שתעמוד במבחן הזמן מהסתכלות מוצקה. על אף שכדאי לטעון סופר סתם כותב נראים הכי אדיב כשהם עשויים מעץ, לא יתכן כל ספק שגרסת האלומיניום עדיפה הכול על פני הקונסרבטוריונים על ידי PVCu (http://www.conservatories.eu.com/pvcu.html) שהפכה יותר מידי פופולרי לפני סיום המאה העשרים.