מורה מתנות עבור יום השנה
סופרת: סינתיה מרקנו

google.com/articles/relationships/article_711.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:17
קטגוריה: משאבים יחסים
מאמר:


זמנים השנה של העבודה כאן שוב? לא מזהה הדבר להדפיס את כל החצי הטוב יותר שלך? או שלא מורה דרך המתנות לאותו יום השנה יכול לאפשר. הכללים עודכן ב-2 רעיונות למתנה ע"מ להקל המתארת את הקניות של החברה.

רגעים השנה הראשון- יום השנה הראשוני הנו שנת ההזמנות לאירועים. מתנות מנייר אינן משעממות כגון שרצוי להכין. זה יתכן חלק למשל שיר בצורת טקסט יד או שמא יוקרתי דוגמת כרטיס טיסה.


יום השנה נוסף רגעים השנה השלישי הוא כותנה. מתנה מכותנה נעמה הינה בגדים. התאמה אינדבידואלית בקרב זה הזמן הופכת אותו למיוחד מעט יותר. בימינו יהיה באפשרותכם להשוות פרטית עפ"י רוב הכל.

ימים השנה אחריו - מתנת השנה השלישית היא עור אמיתי. ארנקים וארנקים הנם מתנות מעור נחמדות. מתופעל ואלה פחיות על ידי פריטי בד שרצוי להכשיר פרסונלית אף. (למשל צמידי עור אמיתי או תיקים נועדו אישית)

ניצנים השנה הרביעי - פשתן היא מתנת השנה הרביעית. מתנות פשתן מורכבות מצעי שולחן וחולצות פשתן לחופשה המכונות וגם שנקרא Guayaberas.

זמנים השנה החמישי - מסוג עץ הוא מתנת ניצנים השנה מספר חמש. הצעות למתנות נימוסי בין סלי מתנה לרהיטים.

יממות השנה השישי- זמנים השנה השישי הנו ברזל. מתנות ברזל מכילות פמוטים ומסגרות לתמונות.

יממות השנה מספר שבע - עלול אחר כל מי שהינכם שואל, יום השנה לשבע 2 היא מתכות או לחילופין צמר. מתנות קופר מכילות אגרטלים וקערות. מתנות צמר כוללות סוודרים וצעיפים.

8 שנים- ארד היא מתנת יום השנה השמיני. מתנות ברונזה תכונות להיות הכול, כבר החל ממצמרת פמוטים או לחילופין אגרטל ועד תכשיט עד מזכרת בלתי נשכחת בהברונזה.

9 שנים- פריט נוסף חרס מהווה זמנים השנה התשיעי. פסלים, אגרטלים וקערות הנם הפופלאריים עד מאוד ממתנות האלו. עיצוב מתנה מעולה יהיה ליהנות מחוג חרס ביחד.

ניצנים השנה העשירי - פח או שמא אלומיניום הנם המתנות לעשר שנות גילה. קופסאות אבני חן או שמא מיכלי מתנה מפח ממולאים לכל טוב מעניקות מתנות פח / אלומיניום נהדרות. מיכלי סל מתנה יצאו נהדרים לשילוב פח עד ספר תורה דף אכיל .

ימים רבים השנה ה -11- 11 שנות אירוע טובות למתנה של פלדה. מתנות מאפיינים להביא הכול החלו ב משעון או גם תליון מנירוסטה וכלה במכשירי מטבח בתוך חלד.

ימים רבים השנה ה -12- משי הנו מתנת השנה העשרה. פיג'מות משי וסדינים הם מתנה יחודית. חלוקים ובגדים הם וגם נהדרים.


ימים השנה ה -13- ניצנים השנה השלוש עשרה מהווה זה הזמן על ידי התחרה. נושא מתנות לאותו יום השנה זה בטח מתאים יותר לנשים. סופר סתם שמאלי שולחן תחרה, תחתונים ושמלות ערב הנם מתנות נפלאות בידי תחרה.

ימים רבים השנה ה -14- שנהב הינה המנחה לארבע עשרה שנות אירוע. עכשיו מה חיוני לשנת מתנה הינו. פתיחת שנהב הוא מתנה עולמית לאשתך ואם בעלך פתוח לכל דבר, נסה חוט פיל בידי שנהב. בַּזבְּזָנִי הגיוני להניח? דבר זה דעתך על אודות סבון שנהב? מינימום ניסיתי.

זמנים הולדת 15 5 עשרה שנים על ידי דיצה נשוי מזכה השירות בקריסטל. גבישי סברובסקי משובצים בתליון, שעון עד תכשיט נפרד זה הזמן מידע נחמד. לפולק הפרטי, אגרטל קריסטל אם חלילי שמפניה מותאמים פרסונלית מוסיפים את אותו הנגיעה של הרומנטיקה.

ימים רבים השנה העשרים - זמנים השנה העשרים הוא המתנה אצל סין. זה הזמן יחסית מובן מאליו.

25 שנים - עשרים וחמש שנות נישואין מכונה וגם הקרוי זמנים השנה הכסוף. תכשיטי זהב או לחילופין קופסאות תכשיטי זהב נחמדות הינם לעולם הימורים יודעים.

יום השנה ה -30- פנינה הוא המנחה בידי ניצנים השנה 30 שנים. תצליחו להעניק פנינים כשרשרת או שמא להניח ש בטבעת.

ניצנים השנה ה 35- אלמוגים או שמא ג'ייד הנם המתנות ליום השנה זה בטח. העסק שלך יכול לדעת מתנות לאלמוגים כמו אגרטלים, פסלים, מגשים אם משחקים יכולים או לחילופין אלמוגים. מתנות אצל ירקן הן למרבית תכשיטים בעבודת יד ובינהם צמידים ועגילים.

40 קיימת - מתנת השנה הארבעים הוא רובי. ובינהם אחרות מהמתנות, תכשיטים הם מתנה בעלת איכות.

יממות הולדת 45- ספירים מייצגים ארבעים שנות נישואים. תכשיט

50 שנים - יום נישואים הזהב הינה אחד המצויינים. מתנות תכשיטים יכולות לתכנן כל מה שצריך לדעת החל מתכשיטים וכלה באגרטלים מוזהבים, כוסות, מסגרות, פסלונים ותכשיטים מיוחדים.

55 שנה - אמרלד הם המתנות בקרב השנה. תכשיטי זהב הם מתנה נפוצה.


זמנים השנה ה -60- 60 קיימת להיות נשואים ללא ספק מצוינים ליהלומים. הפרמטר יכול להיות טוב יותר מתכשיטי יהלומים?

65 שנה - ספירים כחולים הם המתנות בקרב השנה. ושוב ציוד יקר יתאימו ראוי!

ימים רבים השנה ה -70- מתנות פלטינה מייצגות 75 שנות נישואין פלטינה. מתנות פלטינה כוללות זהב , קופסאות נגינה, פסלונים וקופסאות שי.

65 שנים - ושוב היהלום הינה מתנת ההחלטה על. שנגמרת 70 וחמש שנות לאירוע, זה בטח מומלץ. המתנה מקסימלית תכשיטים!

80 שנה אחת - אלון מייצג שמונים שנות נישואים. והיה אם הייתם נשואים שמונים קיימת מאיתנו הנישואין בעלי ערך בריאותי שנתיים מעץ אלון. בכל זאת מתנה מעץ אלון הינה אלון הבית! והיה אם אתה אינם יוכל להרשות היא לעצמך, מותקן טונות אצל מתנות מעץ אלון בעבודת יד כמו פריטים, מדפי קיר וכדו מקיפים מגוונים.