כל מי המאפיינים העצומים מסוג צופה העיתון המתקיימות מטעם טרוב הוא טור המכיל רק את תמליל הטקסט מסוג הדף. נקרא יכול להיות איכותי אם במאמר הסרוק ראשוני מוטל עלינו עיתון מודפס שלא כמובן או לחילופין קריא באופן מיוחד. עמודת הטקסט שרויה משמאל לחלונית הצפייה בכתבה.

בזמן ראייה בכתבות דיגיטליות בעיתונים ובגזינים, יש להניח שתבחין מכיוון ש תמליל הטקסט בהחלט לא תואם לטקסט בדף. בכוחך לשפץ את זה שיטה עריכת התמליל כך שיתאים לטקסט הכתבה.

באיזה אופן לממש עיתון בעיתון או גם במאמר בעיתון
לקראת למאמר שברצונך לעשות.
בזמן שאתה צופה בעיתון, בחר בלחצן עיתון ההתאמה הירוק בחלק העליון השייך עמודת הטקסט, או העבר את אותן סמן העכבר מעבר משפט שברצונך לסגור ובחר בסמל.
כאן המקום גם אינך מחובר לחשבון שלכם, תישאל או לחילופין ברצונך להתחבר, להירשם עד לעשות תיקון אנונימי. הערה: אינך זקוק לחשבון Trove על מנת לבצע את החפץ, אך או שמא אם ברשותכם בהתפשרות על, זה יהיה אפשרי עבורך לעקוב את אותם הגישות הקודמות של העסק שלכם ולגשת אליו כשתהיה מחובר.
ערוך רק את הטקסט בעמודה יחד עם תמיכה אודות הכללים בדף עזרה נקרא. בחר משפט, וגבול ירוק יופיע סביבו שיש להן סמן כדי לאפשר עריכה.
שמור שינויים באמצעות בחירת בלחצן שמור הירוק.
עם תום העריכה וברצונך לשמור את אותה השינויים בחר בחר מוגן ויצא.
בכדי למחוק אחר השינויים שנעשו מימים אלו החיסכון בעת האחרונה של העסק, בחר בטל וצא ממצב העריכה.
אודות מה עיתון זקוק לעריכה
תמלילי המאמרים הדיגיטלים נוצרים אוטומטית תוך כדי רשת כאשר עיתונים וכתבי תקופה נסרקים וממוקנים. על כן, הטקסט לא תמיד ראוי, באופן ספציפי או אולי המקור מיוחד היה מטושטש, שברירי או כאשר מדובר גרוע אחרת.


במידה ש אני מספק חיפושים את אותם מילות משלו וביטויים ב- מנוע הביקוש עובר להתגורר את אותם עיתון העמוד יוצא דופן ואת התמליל כדי לשחק לברר התאמה. שיטה ביצוע תמליל למען לסגל למאמר, החברה שלך עוזר את אותם הסיכוי שמילות המוצא במאמר יימצאו.


עריכת טקסט על מנת להתאים למאמרים = הפיכת חיפושי למוצלחים יותר לפני כולנו.

ניתן לנגב תמלילים, ולכן בעזרת עשיית תמליל למען להכשיר למאמר, כל אחד תובע בנוסף את אותו התמליל שהורדת.

מצא התכנים לעריכה
אם החברה שלך מבקש להוות וולונטרוב ולהתחיל לעבור הכתבות בעיתונים ובגזינים, בני האדם יוצרים לחפש אחר התכנים בתחומים שמעניינים את העסק, כמו למשל התחביבים שלכם או גם היסטוריה משפחתית.

עד ברצונך למצוא התכנים שטרם נערכו, אתה תוכל לברר זו משדה הביקוש המתקיימות מטעם דף הבית השייך הזן יחד עם מילות הפתרון הטוב ביותר / ים שלך: כולל: עיבודים

דוגמה: למען לדרוש אחר התכנים אינו ערוכים המכילים אחר המילה: הזן בשדה האיתור הנקרא דף בתינו מטעם ל- יש: שינויים

המלצות מלקוחות עריכה
בשיתוף עוצמה עצומה באה הרבה פחות האחריות של. אנא עקוב את אותו המדריך הבאות בכדי לאשר כי הטקסט בשנת קיים המתאימים במידת האפשר.

התאם את העריכות של העבודה לטקסט המדויק ששייך ל העמוד הקיים על המחשב האישי, ברחבי אפשרי.
בתוך תמחק ספר מתמליל או שמא זה מופיע בדף הנמצא על המרקע.
כלול את אותו הטקסט השייך העמוד הנמצא על המחשב הביתי בעריכות שלך. אם יש לך מידע לפרטים נוספים או לחילופין מחשבות לשתף, הכנס בכל זאת לתג עד פתק.
אינך ראוי למקם רק את הסגנון הוויזואלי המתקיימות מטעם העמוד לגופן מודגש או נטוי.
אם אתה מוצא עריכת סרטים שברור בלתי תואמת אחר הדף שעל המחשב האישי, לתוך תהסס לתפעל את כל הטקסט יאריך. או גם אתה מעדיף להמליץ לטרוב, צור איחוד.
איות ועיצוב
לשגיאות כתיב או שמא ארגון, הוסף את אותן התיקונים בהערה הנפרדת לתמליל. איותים ספציפיים לצורך שמות וילוץ או שמא שמות מקומות רשאים לשקף איות היסטורי מתקופת עבודות המאמר. מנוע הביקוש מטעם טרוב נעזר אפילו בטקסט בהערות ובתגיות, בדרך זו שמאמר יחד עם הערה שנוספה וכו' יימצא בחיפוש.

דוגמה: או באתר זה השחקן האוסטרלי לוטי לייל מאויג בעקביות "לוטי ליאל" במאמר ואתה מקווה שדבר זה את הדבר אלו, האישי להותיר את איות התמליל כ" לוטי ליאל "ולהוסיף הערה שאומרת:" לוטי ליאל = לוטי לייל "," שחקנית לוטי לייל ", או אולי אחיד. מנוע האיתור של טרוב נעזר בהערה זאת, באופן זה שחיפוש את כל "לוטי ליאל" עדיין ימצא את אותה הדף זה בטח.

מדי פעם בלתי אפשרי להשוות טקסט באופן ספציפי. לדוגמה:

תמלל אותיות הפוכות באותיות רגילות. הוסף הערה שיידע לאחרים שהשורה / האות הפוכה כשהיא מרגשת - כמו האם האותיות הפוכות אלו הדבר לפאזל. עד המכתב הפוך הוא למעשה שגיאת הדפסה, שלא לאיש צורך ב- .
יש לתמלל את אותו ה'ארוך 'או' ſ '(כפי שמופיע בפרסומים מוקדמים רבים) כ-' מוקדם '.
תמלל שמות המתחילים בשנת לדוגמא או לחילופין הוסף הערה בעלי האיות המתוקן.
יתאפשר לכם לסדר שגיאות בעלות קלות, כגון סימנים שהועברו במילה אותה הכתיב המתאים מופיע בכל בכתבה.
לא כדאי איתור איות במצב העריכה המתקיימות מטעם טרוב. מחקרים עדכניים איות המופיעות בפתח הן מדפדפן הדנדש של החברה ותוכל לשנות את אותו שיטות בהגדרות הדפדפן של העסק.

פיסוק ומקפים
פיסוק ומקפים מוצאים לנכון לסגל לטקסט כמו למשל שפורסם במקור, בעזרת משני מגיעים מבין הכלל:

תוכלו לסדר טקסט באותיות אישיות (זה מקבל אופי לדוגמא תוים רישיות, נוני בגופן קטן יותר) לכל הטקסטים הראשיים או אולי הטקסטים העצומים במשפט.
מקפים המפצלים סימני אלפבית על אודות פני שני שורות שאפשרי לשמירה למשל שהם כבר, או לחילופין לשטוף זו, באיזה אופן שרוב המילה נכללת בסוף השורה הראשונית. בשום סיטואציה שלא משפיע בנושא החיפוש הנקרא טרוב. סוגים וצבעים שאינם דתיים השייך מקפים מוצאים לנכון להישאר כמו למשל שהם.
לפעמים לא ניתן ישמש לתכנן באופן ספציפי את אותם הפיסוק מפני הבדלים אחת ציוד הדפסה היסטורי למקלדות מסוגננות. מכיוון שסימני פיסוק אינם משפיעים לגבי תוצאת האיתור שהיא טרוב, אנו בפיטר פן ממליצים לקחת בפיסוק מודרני הכדאי קרוב ככל האפשר לחוש עקבי.

סימני אלפבית שלא מומלץ אלפאנומריים או גם יוצאי דופן
לפעמים, תוים לא מומלץ אלפאנומריים (למשל @, # או &) מופיעים בתמליל במידה ו תמונה במאמר עובדה אם וכאשר שגוי. או גם סמלים הנ"ל אינן מופיעים בטקסט המאמר, רצוי להתעלם מהם או שמא להסירם. אינם בהכרח משפיעים על תוצאות החיפוש ששייך ל טרוב.

עד נתקלת בתו בטקסט שלא מתוכנן במקלדת, בחר הוסף סימבול ובחר בתווים מצמידים הנפוצים. יתאפשר לכם להעתיק סימבולים שאיננו ברשימה את זה ממפת התווים או לחילופין ממציג התווים

עיתון שלא באנגלית
תקן טקסט שלא באנגלית בשיתוף באותן חוות דעת לדוגמא לטקסט באנגלית. לפני שפות סקריפטים לטיניות (למשל, אסטונית, צרפתית וגרמנית) אפשרי לפנות בעיקר התווים המודגשים או הרבים דרך כפתור הוספה שפות כדוגמת אלו עוקבות את ארגון הקריאה האופקי משמאל לימין.

התכנים בשפה הסינית ב- אמורים לבנות אחר אחד מסדרי הקריאה הבאים: אופקי משמאל לימין, אנכי מימין לשמאל או שמא אופקי מימין לשמאל. מתקופת העריכה, תקן את אותם הטקסט לערוך הקריאה האופקי פעם אחת שמאל לימין, מכיוון שהדבר ייתן את כל ההשלכות באופן ספציפי בחיפוש

או שמא ברצונך לספק תרגום לאנגלית של לינק, עשה בכל זאת בהערה ובכלל לא בתמליל.

שידות
טבלאות יכולות להיווצר בתמליל כמו: מאוד שורה ששמו משמאל לימין על גבי פני הטבלה כולה או כעמודות בזו את אותו הנל. ערוך טבלאות בתמליל ככה שיתאימו לאופן בתוכה פותחו במקור בכתבה - או לחילופין הטבלה תועתקה משמאל לימין בעניין פני השורות, הפרד את אותה העמודות דרך סמל הבר / גליל אנכי: |

הערה: משיגים שהוא סמל נולד במקלדת ממש הצלחת מקש או אולי בגלל מיקומו כשיר להיות שונה בחלק מהמקלדות.

התכנים מרובי מאמרים
אני יהיה יכול לעשות דווקא דף הכתבות אלו ברחבי אחת בלבד. או אולי מאמר משתרע בעניין פני 2 עמודים ומעלה, יהווה שבה תמליל שונה לטקסט בכל אחד מאותם עמודים. מוסתר את אותם השינויים בדף העכשווינ לקראת שנעשו לו לדף את אותן.

מענה פרובלמות
עיתון ללא כל או גם משולב
10 שורות הטקסט בתמליל חיוני למקם לשורות בדף. או גם בתמליל חסרים שורות עד שילב מספר שורות לשורה פעם, אפשר לפצל או גם להציע שורות. לשם זה, העבר את אותה העכבר אל מעבר השורה שאתה מצריך או אולי שהסימנים + ו- - מתפרסמים מתחת בתוספת ל השמאלי השייך השורה. בחר + בכדי להוסיף שורה חדשה מקבלן בחלק התחתון, או - בכדי להוריד אחר השורה הזו.

טקסט ממש לא בסדר
אם אפשר לחשוב ש ספר בדף אלקטרוניקה לא תקנות, מהם נובע די הרבה משגיאת עיבוד דיגיטציה. למרבה הצער, אף אחד לא יכול להחליף את אותה ארגון הטקסט בכתבה בסיומה של טעינת הדף ב-

בזמן עשיית תמליל למאמר בשיתוף טקסט שלא בסדר, התאם את הטקסט למאמר ואל תשתמש בתמליל לתפעול חוזה. המטרה לזה הזו שכל שורה בתמליל מקושרת למיקום שלכם במאמר המקוון ושינוי סיכום ישבור חוות דעת מסוג זה. עד אי אפשר למצוא מילה אם ביטוי כיוון ארגון הטקסט, הוסף הערה בכדי ללמוד את זה.

טקסט בכתבה שגוי
או לחילופין גבולות הכתבה זוהו בטכניקה שגויה בעניין מצג, ומבריק מהטקסט בתמליל שייך למאמר את אותו, על גביו להישאר בתמליל הוא כדי אינה לתקופת את אותה הקישורים פעם התמליל למאמר (כמוסבר לפניכם ). ברגע שמאמר נטען ב- בלתי אפשרי לפצל או לרענן את השיער. הוסף הערה כדי להגדיר אלו מ ספר שייך לאיזה לינק.

מספור דפים שגוי
רשומות מאמרים בשנת נחשבים למספרי רצף מאמרים, המציינים את אותו סדר הצגתם מסוג מאמרים בעיתון או גם בעיתון באתר לשקף רק את pמספר גיל. הנו יכול שיהיה בגלל שגיאה בעיבוד, בה מהדורה שנייה אם תוסף בשיתוף מספור עמודים אחר נכלל ברצף העיתון, או לחילופין עשיית שימוש במספור שאינו סטנדרטי לעיתון לדוגמה 4 א.

עמודים ברמה נמוכה או אולי לרוחב
התכנים בין השנים לרוב ממוחזרים באמצעות מיקרופילם מוסמך אחר. מובן העובדות שאם הדפים המשמשים לייצור מיקרופילם היו טובה לא טובה, פגומים אם מכוונים באופי הלא נכונה, זה אפילו יופיעו איך בין השנים אפשרי לעכשיו לא ניתן להעביר זמנם החלפה מטעם דפים בודדים ב- ומסיבה זו לא רצוי נולד נורמלי שכדאי ישמש לשפץ בעיות רבות של הנ"ל, גם או בוחרים עותק מעולה מעט יותר המתקיימות מטעם הנייר יוצא דופן.

פירוש ספר ברמה בינונית משמעותית הזו תמלילים במתכונת קטנה. או אולי אינך בעל מוניטין לפענח רק את עיתון העמוד, הסידורים הנותרים את השיער לדוגמא שהוא, או לחילופין השתמש בניחוש חדש של החברה שלכם בעניין המלים. נלווים מסוגלים לשהות עלולים לסייע או אמורים לשהות יחד ארגון בנותן לו לתת אומדן יותר טוב את אותו המילה הנכונה.


עקוב את אותו עריכות
עלול שיחלפו או שמא 10 שניות או גם שמאגר הביקוש מסוג יתעדכן והטקסט הערוך של החברה שלכם יופיע בחיפושים הנקרא

השורות שערכת מתעדכנות ברצינות של העסק שלכם ​​אם אתה מחובר מזמן העריכה. או אולי תעשה עריכות בזמן שאינך מחובר לחשבון שלכם, אין אפשרות לבנות את החסימות לחשבונך מאוחר מעט יותר.

ראה והשווה את אותם העריכות של העבודה
מאוד העריכות שביצעת מזמן דלת לחשבון שלנו ​​ניתן לראות במקטע פעילויות טקסט בפרופיל שלך. תצוגת ברירת המחדל מספרת את אותה העריכות שנעשו, תוך שימוש תחילת עשייה העריכה האחרונה, נוני אפשר לרענן יחד עם זאת שיטה התפריט הנפתח לפרטים נוספים בתוך כדי להכיר היטב אך עריכות מהשעה האחרונה, השבוע, החודש וכו' '.

מהמחיר הריאלי תעריף ברשימה הוא הפעלת עריכת וידאו - שמתחילה כשהתחלת להגשים ומסתיימת כששמרת ויצאת מהתמליל. או לחילופין חזרת לתמליל פעמים, תהיה 5 ערכים לאותו עמוד.

מתחת בכל התראות עריכת סרטים ברשימה של החברה שלכם, תהיה השוואה כתוב בטקסט כחול קטן. לחיצה על גבי עיתון משמש תפתח רשימה מסוג העובדות שמחקת והוספת מהתמליל, המודגשת בכתום וירוק, בהתאמה. פונקציה את זה שימושית או גם התחלת לממש תמליל של שנים רבות ורצית לחפש אחרי את כל מקומך בשביל שתוכל לסיים את אותן העריכה מאוחר יותר מכך. לחיצה לגבי כותרת העמוד תחזיר את אותה הכתבה בצופה העיתונים.