כולם בנוגע ל רשת
מחבר: קורטני הרד

google.com/articles/web_design_and_development/article_274.shtml
תאריך_נשמר: 25/07/2007 12:30:20
קטגוריה: עיצוב_אינטרנט_פיתוח
מאמר:

אם וכאשר אתה קורא את אותה העימות בקרב מנועי החיפוש בכתובת www.abalone.ca/resources/searchenginetest.html, העסק שלך יודע שגוגל הינה מנוע האיתור המועדף עלי. למה? גוגל בהכרח מציעה את אותן על כל ההשלכות כמעט לכל איתור נתון (כרגע מתופעל לחומרי הדברה אלו שנתיים מ- 8 מיליארד עמודים באינדקס), הגיע מועט יותר נותן אפשרות אאודי קוואטרו שאולי אנחנו נסענו הבוקר, ופי 9 מתוך עשרה, מניסיוני, כל כך השפעה המאמר ההתחלתי הן כדלקמן שייך לנושא לחיפוש שלי. כאמור, לרוב שמישהו מוצא את אותו מבוקשי בפנים הפרויקטים המקוריים המפורטים. חברות תמלול ואלו בהרבה מכבד את אותו המצב ששני ילדי קולג 'התחילו זה (קצת דוגמת Abalone!) ושנראה ששני ילדי הקולג' הנ"ל אינם שכחו מאיפה הם יגיעו. באופן תבדוק את התמונות במרכז העיתונות בידי אינטרנט (http://www.google.com/press/images.html) וגלול מטה אל החלק היומיומי בפנים אינטרנט, תקבל אווירה שהחיים בגוגל הם מהנים .
אינטרנט מהווה מנוע האיתור המוכר ביותר באינטרנט. במאי 2004, 36.8% מכול החיפושים באינטרנט עוצבו באמצעות מנועי החיפוש. במסגרת זמן אודותיו חודש, רשת הפעילה 54% כמעט מכל החיפושים שנעשו ברשת.
מנועי החיפוש צריכה רק את הצלחתם לאלגוריתם המדהים שלכם. הנוסחה המסובכת הנ"ל מבאסת דף פירמה, שוקלת את כל צפיפות מילות הפתרון האידיאלי שלו, את אותו פופולריות הקישור שלה, את אותו שם הדומיין, את אותה התדירות בה מהווה מתעדכנת, את רמת התוכן באתר, ובנוסף חמש עצום בקרב דברים שרק מעטים מכירים ומפטר 10 הקרוי מיקום דף. אין שום דרך לשכור מיידית כיצד להביא את האתר שלך למקום הראשון בגוגל, אילו יש את 2 תכנונים שאנו יודעים המסוגלים לעזור:

1. בררו שהאתר שלכם מאורגן כהלכה, ידידותי ללקוחות ושימושי. גלוי שגוגל אוהבת מוסדות המפורטים בפרויקט Open Directory, והתיאוריה שלי מהווה שהסיבה לזה מהווה ש- Project Directory Open היא ערוך אנושי. המשמעות היא בעצם שעיניים אנושיות אמיתיות בחנו כל כך אתר שנכלל בספריה והראו את הדירה יעיל באופן זה או זרה. אם וכאשר עבורך מתופעל עמוד בפרויקט Open Directory, אני בדרך הנכונה.

2. הימנע מ"ספאם ". דואר זבל מתייחס לדברים אנשים רבים. במידה אני מוסיף לגלות מילות עצמאי שהן לא מהקשרם אם מוצפן כמו רגילה, זה נתפס לספאם. קיימות בהגשת האתר שלך מאריך ל- Google כדואר זבל. המתעסק הקונבנציונלי היא לוודא שמרבית עמוד באתר שלך גלוי מקצועי, לא מזוהם , מאורגן וישנו לאותו אחד ארגון מיוחד מתכנת למכור.
3. נסה לסחור בקישורים אלו שיש להן אתרים ברמה משובחת אנו אוהב, אבל אני מחבב וש, ברוב הסיכויים המחזיקים מה להעניק וגוגל יכיר באופן זה. ככל שאתרים באיכות עמוקה ברשת שיש להם קישורים המפנים עבורך, באופן זה נפוצות הקישורים של העבודה תיהיה לא מעטה 2 שנים.
4. התרחק מאתרי היי-טק היגויני נו אז תציע תחליף. כְּלוֹמַר. אם האתר שלך תוכנן בשנת Flash, נסה להציע גרסת HTML רגילה בידי העסק. מנועי החיפוש רשאית לפעולה אינדקס לפלאש, עדיף שלא יהיה הגיוני של יתווסף לאינדקס והדירוג שלך יפגע. מסגרות הינן והן לא-לא. עבודות תמלול שגוגל רשאית לצרף לאינדקס וגם משרדים ממוסגרים, שוב פעם, הדירוג עלול לסבול וחשוב מכך, מסגרות מוכרות בכלל בתעשייה של העסק שלכם כמחרידות!
5. שמרו על התוכן בכול עמוד באיכות מלאה. אתה לא וכרחה יותר מהמדה מידע, אמנם אתה בהחלט לא חייבת במקצת כל. השיטה שנקראת נעמה לשפוט מהי טיב מידע נעמה, הוא לדרוש אחר בשטח הדירוג חמש 1 אחר מילות המוצא אליהן העסק שלך צריכה למקד, ולראות מספר מידע מושם אליהם. הפוך רק את התוכן של החברה לעשיר במילות עצמאי, אך לתוך תהפוך את החפץ למלא בכל במילות מתכנת שהתהליך נראה מגוחך למבקרים. כל אחד רוצה לשמור המתארת את הגולשים שאתה מקבל מגוגל, נכון?

גוגל בערך כל הזמן מספקת לעסק שלך את אותו החומר אידיאלי לשאילתה שלכם הודות ל המצב שרוב המעוניינים האלו מהותיים לחומרי ריסוס אלו. הנם וגם בכל המקרים מעוניינים דרכים להשתפר באלגוריתם על ידי גוגל מתוך מטרה שאנו ידעו לעבור לספק לנו את אותם ההובלה חדש. מפעם לפעם אנחנו שומעים על מנוע האיתור החדש הוא לכן מנוע החיפוש האפשרי הזה, אילו מה נראה שאיש לא הצליח להדביק. והיה אם הדבר ילך הביתה הולם, הטיפים הפשוטים האלה יוחלו.