מבוא
הניסיון להביא למחשבים לדעת בוודאות את השפה שיש לנו נהיה כל מי האתגרים הראשונים השייך החוקרים בענף הבינה המלאכותית עבור יותר מזה מחצי מאה. כעת הוא למעשה התפוצץ בפופולריות בשטח הידוע בכינויו תרגום, זיהוי דיבור, מגפיים וכלים אנשים רבים שאינם דתיים ויישומים הם ככל הנראה אתר מאורך החיים שלנו ומשמש איכשהו סוג ניתוח אלגוריתם או אולי מודל שיש לו קשר ל- חוק הסיכויים שאם אני עובד ומשתמש אודות דבר חשוב תוכנה קיים חשש שיהיה זה האישי לשים בכלים בכדי להתמודד שיש להן לימודים התיאוריה הבסיסית ואופן השימוש בספריות מסורתיות עלול לקחת זמן רב, כך בני האדם מפרסמים נמצא גישה פשוטה לניתוח קבצי שמע דרך תאגידי המשווקים תוך כדי
מַטָרָה:
מוקד הכתבה זו להבין נספח ו- שיטה ו- אנו בפיטר פן הולכים להוריד מספר נאומים היסטוריים מ- באמצעות לתמלל הנל לטקסט ולבצע תהליך כירורגי סנטימנטים. אנחנו פוסעים למקם אחר תעתיק השמע יחד עם התמלול המקורי לקביעת את הדמיון והעקביות שהיא המודל שעוסק את אותן תמלול אמזון.
2. בחירת הנאומים
נשתמש בחמישה נאומים היסטוריים שהורדו מ- בכדי להמחיש את הפוטנציאל מטעם המשאבים זה בהחלט. החברה שלך יוכל לחפש אחרי את כל ההיסטוריה ואת התמלול יצירתי מטעם הנאומים בדף מושלם זה שפורסם אודות אמנות הגבריות באמצעות ברט וקייט מקיי. הנאומים שנבחרו צריכים להיות הבאים:
א) ווינסטון צ'רצ'יל, "נלחם על אודות החופים":
ביולי ה- 4, 1940 ווינסטון צ'רצ'יל הלך ביתי הנבחרים למען להביא את אותם אף אחד לא הנאומים האמיצים והחשובים בהיסטוריה. אירופה נכבשה במהירות באמצעות הצבא הגרמני וצרפת כבר נפלה לשליטתו ששייך ל היטלר, והצבא הבריטי נאלץ לסגת מהקרב בדונקירק. בעלי נאום נולד, צ'רצ'יל קורא לעם הבריטי להילחם באיום הנאצי יחד עם השלכת מדי סיכוי כניעה, והפך לנקודת הטיה בתולדות מלחמת הטבע השנייה.

ב) רונלד רייגן, "הערות בשער ברנדנבורג":
נשיא ארה"ב לשעבר רונלד רייגן הראה אלינו רק את תחושת המנהיגות והחופש אשר ממנו האם לתחום שער ברנדבורג ביוני ה- 12 ביוני 1987, לתחום המנהיג הסובייטי מיכאיל גורבצ'וב, משמש קורא שלוש המלחמה הקרה.

ג) מרטין לותר קינג הבן, "יש לכולם חלום":
השר מרטין לותר קינג הבן נמכר בשם המנהיג הגורם היחיד שהיא תנועת זכויות האזרח שקרתה בשנות ש -50 וה -60 בארה"ב. בתקופת הצעדה בוושינגטון בין השנים 1963 הנו נשא את נאומו המפורסם "יש לי חלום" בטענה לשלום וכבוד אחת לבנים לשחורים.

ד) הגנרל דאגלס מקארתור, "חובה, כבוד, מדינה":
מעטים האמריקנים בהיסטוריה התקרבו לגנרל דאגלס מקארתור לגבי הישגי היום הצבאיים. כעבור שלחם בשלוש מלחמות, גילם אחר תמונות של החובה והכבוד למנהיג צבאי. נאומו בעת האחרונה באקדמיה מסוג ווסט פוינט הינו אודה לפטריוטיות ולכבוד לחיילים שמתו שנקרא החופש.

ה) ג'ון פ. קנדי, "ההחלטה לפנות לירח":
נשיא ארה"ב לשעבר, ג'ון פ. קנדי, שימש אדם הדוברים הכבירים בהיסטוריה המודרנית ובמהלך חתונה שהתקיים בתוך 25 במאי 1961 ביוסטון הוא למעשה העביר לאומה ולעולם את אותו הסיבה שאמריקה והאנושות ילכו לירח. מקרים בודדות בפרויקטים ההיסטוריים של העסק השפיעו מידי הרבה אודות המדע ואודות האגודה המודרנית לדוגמה מירוץ חלל הבית ונחיתה שהיא הירח.

3. בקשות וכלים לניתוח
כדי לעקוב את כל מורה הינו החברה שלך חשוב מאוד את כל שהוזכרו להלן הבאות:
א) יחד עם הספריות הבאות המותקנות: ו-
ב) בהתפשרות על פעיל ב-
ג) ממשק שורת הפקודה קיים ומוגדר;
ד) מתופעל
כדי להגביר אחר הקריאות וההבנה של עמוד הוא החלטתי לדעת את גושי הקוד הקריטיים במיוחד שהיא הניתוח, אך זה יהיה אפשרי עבורך לחפש אחר את הפרטים במחברת במאגר שלי, מכיל הקוד לקיום העלילות.

למען לנגב את אותן קבצי האודיו מ- אנשים נשתמש במשאבי שורת פקודה הקרוי לאחר התקנתו, אתה תוכל קל מאוד לערוך רק את הפקודות המתוארות למטה במסוף שיש להן לינק ה- של מהמחיר הריאלי סרט להורדתו. פותחה בפייתון ונמצאת בטיפוח פעיל דרך הקהילה בין השנים
# להורדת קובץ הווידאו לתיקיה המקומית שלכם

# להורדת קובץ השמע בין השנים
-- פורמט שמע `
עזרת ו-
משמש ה- שפותח אפשרות למשתמשיםלגשת לשירותיה. הוא למעשה קורא ל- וישנו לקבלן משני סוגי גישת שירות: גולש ומשאבים. גולש הינו גישה גבוה מוזלת לשירות והתגובה הזו בפורמט (מילון פייתון). חומרים הנוכחית גישה בעלת איכות לשירות הבנויה בצורה מונחית עצמים. אני יהיה יכול למעשה להשתמש בכל אחד נספח סוגי גישה לשירות נעדר תלות בהליך אנחנו חשוב לבצע בין השנים נוני אומר, יתאפשר לכם לרשום במשאבים בשיתוף פחות שורות קוד. ללקבלת פרטים מלאים בדבר אנא עיין במאמר מקצועי ששייך ל אנו מתכוונים לעבור רק את הניתוחים שלנו תוך כדי פייתון במחברת ו- יהיה יש עלינו לתהליך שבו אנו עובדים.
תמלול אמזון
בכדי להמיר את האודיו שבבעלותנו לטקסט, אנו נשתמש באמזון אגודת המציע זיהוי דיבור אוטומטי לפני קבצי שמע הממוקמים לגבי S3. נקרא משפר בלב 9 שפות אלו ואחרות ובכמה וריאציות: אנגלית אמריקאית, אנגלית בריטית, אנגלית אוסטרלית, צרפתית, צרפתית קנדית, ספרדית ארה"ב, ספרדית איטלקית, פורטוגזית ברזילאית, גרמנית, קוריאנית, הינדית, אנגלית בעזרת מבטא הודי וערבית סטנדרטית מודרנית. . תמלול אמזון לוקח קבצים בתוך -4 פורמטים ויכול לראות רמקולים מרובים באודיו, ולהחזיר תמלול בהתאמה לך העובדות. או במידה ויש בבעלותכם קובץ שמע לגבי דלי S3 אתה תוכל קל לשים בכתובת האתר שלו בשביל ליצור פעולת תמלול במסוף התמלול ששייך ל אולם כשאנחנו נעשה את אותה הניתוח שלנו בפייתון, אנו בפיטר פן נשתמש בבוטו 3 כדי להתקשר ל- כדי להפעיל אחר עזרת התמלול.
אמזון קומפרנד
הוא התהליך שנמצא בחבילת המציע בולט רחב המתקיימות מטעם פונקציות למוצר שלך בשביל לקחת תובנות מהטקסט שלנו, כמו למשל תהליך ניתוחי סנטימנט, טוקניזציה ואיתןר ישויות וסיווג דוקומנטים. אנשים נשתמש במשאבי לניתוח סנטימנטים לגבי התמלילים שנותר לנו בשביל לשחק להבחין את המידע הגלובלי שנמצא בכל אחד מהנאומים שצוטטו כאן.
ספייסי


הזאת ספריית לפני המציעה סט מקיף השייך דגמים שכבר הוכשרו לקראת 9 שפות דומות. הנו נכתב לגבי ומשתלב בנוחיות יחד עם ספריות לדוגמא ו- כך שהוא בהחלט מקצועי וקל לשימוש. שרויה בשימוש נרחב דרך נגריות ופרויקטים רבים ושונים ויש לא מעט בשבילה חמש גדל והולך הנקרא משתמשים באירופה.
4. עשויות הניתוח

מוריד את אותן הסרטונים מ-
השלב ההתחלתי בניתוח שלנו משמש הורדת קבצי האודיו מחמשת הנאומים שהוזכרו במבוא מ- על מנת לרכוש את אותה הניתוח שלנו ולהפוך את הדירה לשחזור אנחנו מתכננים לסגור מסגרת אלמנטים שהיא פנדה למען לאחסן רק את הנתונים שנוצרו בתקופת הניתוח.
כדי לפתוח, סידרנו מילון תוך שימוש שם מהמדה רמקול כמפתח וסרטון ה- הנקרא בהתאמה כערך ( לפרטים מה ). מעתה ואילך, עקבנו בנושא הערכים וביצענו את הפקודה בדרך של על מנת להיפטר מדי קובץ לתיקיה המקומית של העסק (2). על השלבים (3) כל אדם עושים את אותם מהמילון ועמודה חדשנית שיש להן בלוח מהראוי קובץ שהורדת

תמלול שמע על ידי תמלול אמזון
קיים שברשותנו רק את קבצי השמע לניתוח, אנו בפיטר פן אבל מעדיפים להעלות אותו לדלי בכדי לשפר אחר התמלול לטקסט. בשלב (5) השתמשנו בבוטו 3 ליצירת דלי הטוב ביותר והעלינו אליהם את אותם קבצי האודיו (6). בכדי לפתוח בזיהוי הדיבור האוטומטי, אנו בפיטר פן מבכרים לנתיב עבור כל קובץ שנמצא בעניין דלי ה- העתידי. אז על ידי שימוש בוועידת הנתיב הגדרנו את אותם הנתיב כמעט לכל קובץ ושמרנו אודותיו בין השנים שיש לנו (7). בשלב (8), אתם מתחילים פונקציה בכינוי להתקשרות ל- אפשרות והפעלנו שבה באופן איטרטיבי עבור כל נאום (9). הגדרנו נוסף על כך בפונקציה להפקת ההשלכות כקובץ בעניין דלי ה- שלנו.

השוואת תמלול האודיו לטקסט מקורי דרך
לאחר עם תום פרויקטים התמלול שהיא אמזון, זה יהיה אפשרי עבורך להכנס לתוצאות דרך קריאת קובץ שנשמר בדלי (10). כדי לאמוד את אותו איכות התמלול שנוצר שיטה אמזון תמלול, בני האדם נשתמש בטקסטים במקום ראשון המאוחסנים בקובץ (11). התמלילים הראשונים הועתקו מהקישור המופיע בדף אמנות הגבריות, ותווי שורה חדשניים הוסרו. כלים מסוימים ששייך ל הטקסט יצירתי הוסרו כדי לקסום בדיוק לתוכן האודיו, מכיוון שחלקם לא היוו הדיבור הכללי. לקראת שנבצע השוואת טקסטים כלשהם כל אדם מתכננים לנקות רק את מילות העצירה, הפיסוק, הכינויים ולערוך למטיזציה על אודות אסימונים (12). כדי לבסס את אותו הדמיון בודדת הטקסטים נשתמש בדרך לדמיון סמנטי (13). יחד עם זאת אינן בדיקה מילולית של מאמרים, מכיוון שהיא בנויה בנושא למעשה אנשים משווים את אותם אחוז כל מילה מרב החוקים / הטקסט.

התוצאות לקראת דמיון וקטורי סימבולים מתוארות באיור 7. בני האדם יכולים שיש מכיוון ש בדבר סמך מדד משמש אנחנו יכולים להגיד היות אמזון תמלול מייצר חיוניות טובה בהעתקת האודיו.ספר, שהרי מאוד התמלול הינו קבוע ליותר מתוך 99% לזה ייחודי.

איור 7. דמיון וקטורי סימני אלפבית לנאומים.
מכיוון שהדמיון המתקיימות מטעם וקטורי סימנים מבוסס אודות חסות השייך כל מילה בטקסט, זה יהיה יכול לתת לכם תפיסה שקרית ששני טקסטים דומים נקרא למטרה זו. בכדי לקחת מדד בצורה משמעותית יותר בעניין מרחק הטקסט, אתם נשתמש ב- בכדי לתכנן את אותן התמלולים המקוריים לתופעה זו שנוצר באמצעות הנקרא אמזון. כדי להעריך הבדל הינו אתם נדרשים לספריית wmd הניתנת לשילוב תוך שימוש (14). לקבלת מידע על שירותים מקצועיים נוספים לגבי אומד קווי דמיון, עיין אל תוך
אדריאן סיג
עמוד מריף.


איור 8. פער העברת סימנים כמעט לכל נאום שנותח.
למשל שאולי היינו אפשר לראות באיור 8, ישנם תמלילים המראים מרחק חלל גדול יותר מכך פעם אחת המקור לתמלול האודיו, האם הנאומים שהיא צ'רצ'יל ומקארתור הם הניכרים באופן ספציפי.
בכדי להתאים את אותם סדר התמלילים במקום ראשון לאלה שנוצרו באמצעות תמלול אמזון, אנשים נשתמש במכשיר ויזואליזציה השייך לזיהוי ישויות מסוג תזוזה (15).

כולל זיהוי חזותי הנקרא תווים והמחלקה שלהם בהתאמה, כל מה שמקל בעניין השוואת סדר הטקסט של העסק שלכם (איור 9).

איור 9. דמוי זיהוי ישויות המתקיימות מטעם משמאל התמלול יוצא דופן הנקרא קנדי, ומימין זה שנוצר שיטה תמלול אמזון.
בעזרת התבוננות בהדמיות שנוצרו באי-תזוזה, הבחינו בכמה סתירות באופן ספציפי בתמלילי האודיו מנאומיהם השייך צ'רצ'יל ומקארתור. מקבל אופי שלאיכות השמע ולדיקציה המתקיימות מטעם הרמקול חיוני השפעה על גבי יופי התמלול. למקרה כל אדם מאזינים לנאומם הנקרא רייגן וקנדי, כל אדם אמורים להרגיש בגלל ש יופי השמע מוצלחת יותר והמילים וברורות הרבה יותר, ככה וש שובב הרבה יותר אחת התמלול יצירתי לתמלול האוטומטי, למעשה מודל מסוג אמזון כשיר לספר ביצועים גבוהים ביותר יותר. .
תהליך ניתוחי סנטימנטים בדרך של אמזון קומפרנד
בחלק האחרונות המתקיימות מטעם הניתוח שלנו נשתמש באמזון קומפרנד לניתוח סנטימנטים השייך הנאומים. כאמור קודם כל, נותן מודל שהוכשר מבעוד ועד בתוכה תוכלו לקבל את אותו האחוז מסוג 4 סנטימנטים שונים: טוב, שלילי, משותף עד ניטרלי. על מנת לבצע את תהליך ניתוחי הסנטימנט כל אחד קל רוצים להבטיח את כל הטקסט כמחרוזת ואת השפה. מגבלה רק אחת שהטילה אמזון קומפרנד זוהי מימד הטקסט שכדאי לנתח לצורך -5000 דירות מגורים (שמתורגמת כמחרוזת שכוללת 5000 תווים). אם כל אדם עוסקים בתמלילי מאמרים הרבים מגבול הנו, יצרנו את אותו הפונקציה המפצלת את עיתון הקלט לגושים זעומים מעט יותר ומכנה את אותן נדמה לנו שהוא הסנטימנט שיטה boto3 על כל שטח שלא עומד. התוצאות הטובות נצברות ואז מוחזרות כמילון (16). אזי השתמשנו בפונקציה אותם בתעתיק האודיו עבור כל רמקול ושמרנו בעניין שברשותנו לניתוח נוסף


איור חמש. לניתוח סנטימנט לכל נאום היסטורי.

איור 11. עלילת רדאר לניתוח סנטימנט לכל נאום היסטורי.
איורים 10 (עלילת בר) ו- 11 (עלילת מכ"ם) מראים את אותן השפעות לניתוח הסנטימנט עבור כל נאום שמתאים עבורנו. נמצא שמשפטים ניטרליים הם ככל הנראה הטובים בייחוד בכל מקום הנאומים, ואחריהם חיוביים, מעורבים ושליליים. נראה כי נאומו של צ'רצ'יל הנו הוא למעשה עם האחוז השלילי החשוב סופר, וקנדי משמש החיובי בעיקר.
אתר תמלול . מסקנה
מספקת סט תוספות שרצוי לגשת אליהם ולשלב זאת בנוחיות מרבית שיטה לשיחת
נדמה כי תמלול אמזון הינו עקבי אם יופי השמע איכותית, לדוגמה בנאומיהם הנקרא רייגן וקנדי, נוני נוטה לקנות גרוע כשאודיו אינם ברור, לדוגמה במקרה של נאומו ששייך ל צ'רצ'יל.
אמזון קומפראנד מעניקה בידי קלה לחלץ סנטימנט מהטקסט, ודבר זה הוא יהיה שלם לעיין את אותה השפעות לחיית המחמד אל מול כלים נוספים מטעם NLP ומודלים נלווים.