כותרת:
2006 פונטיאק סולסטיס משייטת בדרך


ספירת מילים:
297

סיכום:
מהמותג המייצר מכוניות המתהדרות בביצועים מופתיים, פונטיאק סולסטיס 2006 היא אכן אחד מאותם רכבים המושכים ערך רבה מאוד. ואכן, כמכונית ספורט, תחבורה זה הזמן רוצה קצרצר ומציע וכדלקמן טיפול מיטבית. מותקן לתופעה זו ואלו עדינות שרוב מכוניות הספורט בכלל לא יודעות לפרט את הסתימות.


מילות מפתח:
אביזרים לרכב, פונטיאק, חלקי פונטיאק, פונטיאק סולסטייס, פריטי פונטיאק


גוף המאמר:
מהמותג המייצר מכוניות המתהדרות בביצועים מופתיים, פונטיאק סולסטיס 2006 היא אכן אחד מאותם רכבים המושכים חשיבות רבה. ואכן, כמכונית אימון, כלי רכב זה מקווה קצרצר ומציע גם טיפול מעולה. מותקן לזאת וגם עדינות שמרבית מכוניות הספורט אפילו אינם יודעות להגדיר אותן. ולאוהבי מכוניות הספורט, פונטיאק סולסטיס 2006 הנו אחת מכלי הספורט המשתלמים ביותר בחנויות.

חנות סופר סתם בני ברק פשוט באמצעות ג'נרל מוטורס ומשווק בארון המותג פונטיאק, פונטיאק סולסטיס הטוב ביותר בנושא. כאמור לעיל, זה יוצא זה הזמן מעתה כבר החל מהשנה, 2006. הוא אוטו כושר שנבנתה בסגנון מרכב אחד של הרודסטר בנות כמה דלתות. פלטפורמת ה- Kapp Kapp של FR שימשה בנייה של מכונית יכול ת הוא והיא ואלה צוידה במנוע 2.4 ליטר Ecotec I4. מסייעת בביצועיה רשת תיבת הילוכים גופנית Aisin AR5 בת 10 הילוכים או אולי תיבת הילוכים אוטומטית 5L40-E שיש להן 10 מהירויות. נוצר על ידי בעל מקצוע האוטו וויין צ'רי, פונטיאק סולסטיס עתיד להיחשב כתחרות על ידי מכוניות כמו ניסאן 350Z, הונדה S2000, מאזדה MX-5, למשל והן קרייזלר קרוספייר.פונטיאק סולסטיס משנת 2006 בהחלט נראית ובינהם מכוניות הספורט הקלאסיות משנות החמישים, מורכב קונבנציונלי מיוחד משלה שההשפעה שכוללת רצינית לעיצוב מקורי המהווה תמהיל אצל העבר והעתיד. אוטו ספורט הוא נותנת וגם את הנוחות מקסימאלית שמרבית מכוניות הספורט לא מעניקות. מַשׁמִים גורם הגלגלים הארוך שלה, הנוסעים אינם אלו צפופים ולא נעים אליהם פעם בתא הנוסעים. ארוז בתכונות לבידור ולנוחות, נסיעה בפנים פונטיאק סולסטייס 2006 תראה מאתגרת בהרבה.